נגנים לקבלת פנים -   (לחצו לצפייה בסרטוני וידאו)     

שלב קבלת הפנים, בין אם מדובר באירוע פרטי או אירוע עסקי, הינו שלב משמעותי וחשוב באירוע, ולו השפעה עצומה על המשכו והצלחתו.
אנו, גיטרה וחליל "Live",  נגנים לקבלת פנים, נקבל את האורחים שלכם במוסיקת רקע נעימה, מלטפת ומרגשת, בה האורחים יוכלו לשוחח בנחת,וגם להנות מהצלילים שברקע.
 ננגן מגוון רחב של סגנונות מוסיקליים פופולארים-  קלאסיקות אהובות ומוכרות ממיטב הזמר העברי, להיטי זהב לועזיים, יצירות קלאסיות מוכרות, ואף ממיטב הקלאסיקות הברזילאיות והדרום אמריקאיות (בוסה נובה של ז'ובים,טנגו של פיאזולה,ועוד...)
מוסיקה חיה המנוגנת ע"י גיטרה וחליל, (בווליום רגוע כך שהאורחים יוכלו לשוחח בנעימות!), יוצרת אווירה ותרבותית וייחודית, ומסייעת לחיבור בין האורחים. עם 25 שנות נסיונינו בנגינה באירועים, רכשנו את המיומנות "לחוש" נכון את האורחים, ולהתאים לאווירה הייחודית את הסגנון  והשירים המתאימים ביותר! למעבר לרפרטואר הרחב והמגוון שלנו לחצו כאן.

מוזמנים ליצור עימנו  קשר!

בחתונות, קבלות פנים ואירועים מיוחדים כמו בכל שאר תחומי החיים, לא מומלץ להמעיט בערכו של הרושם הראשוני. רושם ראשוני באירוע כמו קבלת פנים לחתונה יכול לתת את הטון לכל האירוע, לטוב או לרע. למעשה, קבלת פנים בחתונה כשמה כן היא, הפנים של החתונה- הדבר הראשון שהאורחים חווים כאשר הם מגיעים לאירוע. קבלת פנים לחתונה צריכה להיות מתוכננת כך שבאופן מיידי האורחים יוכלו לחוש את סגנון האירוע אליו הם נכנסים, ולקבל תחושה נעימה. בגיטרה וחליל מוסיקה חיה לאירועים, אנו נדאג לקבל את פני האורחים שלכם בצורה נעימה ומזמינה כך שירגישו בנוח ויקבלו רושם ראשוני חיובי. ברפרטואר המוזיקלי שלנו יש מגוון אפשרויות לכל אופי של אירוע וקבלת פנים לחתונה: שירים ישנים ואהובים, כמו גם שירים חדשים בראש המצעדים, מוסיקה מקומית ובינלאומית, טנגו קצבי או בוסה נובה מלטפת, והכל באווירה קסומה ומכשפת.

קבלת פנים בחתונה צריכה להיות משולבת עם בחירות מוזיקליות מדויקות: מנגינה חיה, נעימה ותוססת אך עם טונים מלטפים ורגועים היא בדיוק מה שמתאים באופן אידיאלי לקבלת פנים לחתונה. מוזיקת רקע חיה וקצבית בווליום מתון תדאג ליצור אווירה טובה וחיובית בין האורחים, שיוכלו לרקוד באירוע המשמח לצלילי החליל והגיטרה אך עדיין להרגיש בנוח עם המנגינה כרקע לישיבה אינטימית ליד שולחן או שיחה ערה על הבר. בגיטרה וחליל מוסיקה חיה לאירועים המומחיות שלנו היא ליצור פס קול אחד מושלם, שיתאים לכל המצבים ולכל האורחים.

לגיטרה וחליל מוסיקה חיה לאירועים יש ניסיון בתכנון מוזיקלי של אירועים חשובים כבר יותר מעשרים וחמש שנה, וכך אנו יודעים שנדע לחוש את העדפות האורחים ולהתאים את הנגינה שלנו של מגוון שירים פופולאריים ואהובים מכל העולם לטעמם של החתן, הכלה והאורחים.

 

 
דלג לתוכן