מחפשים נגנים לאירוע שלכם? 

רוצים לצקת תוכן וערך מוסף לשמחתכם?

 

 אנו נסייע לכם ליצור חווית אירוע ייחודי ובלתי נשכח לאורחיכם!

 

צמד גיטרה וחליל "Live" נגנים לאירועים,(חגי רחביה-גיטרה אודי ורזגר-חליל צד), נעטוף את האירוע שלכם במוסיקת רקע חיה מלטפת ומרגשת, נעניק לאירוע שלכם ערך מוסף תרבותי וייחודי, ונדאג לכך שאורחיכם יוכלו לשוחח בנחת, וגם יהנו מהצלילים שברקע.

בין אם אתם מחפשים נגנים לחתונה, נגנים ליום הולדת, נגנים לבר מצווה, נגנים לקבלת פנים,או נגנים לאירוע קטן, אנו נתאים את עצמינו לכל אחת משמחות אלו.  ננגן מגוון רחב של סגנונות פופלארים - קלאסיקות אהובות ומוכרות ממיטב הרפרטואר המדהים של המוסיקה הישראלית, להיטי זהב לועזיים, נשלב גם את מיטב הקלאסיקות הברזילאיות והדרום אמריקאיות (בוסה נובה ועוד...), ואם תלחצו מספיק נשלב גם יצירות קלאסיות מוכרות (: . נדאג לכם להגברה,מיקרופונים, נלווה אורח מוכשר שרוצה להתבטא, ואם תחפצו גם נשיר איתכם ועם אורחיכם מספר שירים שיתאימו לאופי האירוע.

מוזמנים ליצור עימנו קשר באימייל או להשאיר מספר טלפון, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.    צפו בוידאו עכשיו                                                                                                            

      מדוע שתבחרו את צמד "גיטרה וחליל" כנגנים לאירוע שלכם?

 

1.מקצועיות ונסיון רב עם מיטב אמני ישראל

חגי הוא החצי השני של "צמד הפרברים" הידוע, בעברו ניגן והקליט עם מתי כספי ועם עידן רייכל. אודי הוא נגן פעיל במופעים של מיקי גבריאלוב והזמרת רוחמה.


2. מקוריות ויחודיות
נוכחותינו שוברת את הדפוסים המקובלים של אורחים שבאים לאכול, וברקע מתנגנת מוסיקת רקע של דיסקים שלא תמיד מתאימים לכולם!   

בזכות הרפרטואר הייחודי והמרגש שלנו (מיטב הקלאסיקות הישראליות והלועזיות,מוסיקה לטינית,עולם,ג'אז,יצירות קלאסיות ועוד....), והסאונד המלטף של כלי הנגינה האקוסטיים, האירוע שלכם יהיה מרגש ושונה מרוב האירועים הרגילים, בהם אין נגנים לאירועים שמנגנים "Live"על הבמה .
בזכות הרפרטואר הייחודי והמרגש שלנו, אנו מעניקים נופך תרבותי, עניין וערך מוסף לאירוע! 


3.חיבור עם האורחים
אנו מתקשרים עם האורחים תוך כדי האירוע! במהלך האירוע אנו נענים לבקשות מיוחדות וספונטניות של האורחים, ומתאימים את עצמנו ואת הסגנון המוסיקלי על פי גילאים.

4.הגברה- אנו נדאג לכל מה שקשור לסאונד והגברה!

צפו בוידאו עכשיו                                                             

 

דלג לתוכן