עומדים לחגוג בקרוב ומחפשים נגן גיטרה לאירוע? 

חשוב לכם שהאירוע שלכם יהיה מלא תוכן, מקורי ומרגש ?

 

חגי רחביה הוא מבכירי הגיטריסטים בארץ, עם נסיון של עשרות שנים בנגינה במאות אירועים, ומאות לקוחות מרוצים! צלילי הגיטרה המלטפים ייצרו אווירה תרבותית וייחודית באירוע שלכם (בווליום רגוע כך שהאורחים יוכלו לשוחח בנעימות!), ויעניקו תוכן ייחודי ליום המיוחד שלכם!    

לחצו לצפייה בוידאו

חגי הוא החצי השני של "צמד הפרברים" הידוע, בעברו ניגן והקליט עם מתי כספי ועם עידן רייכל. יחד עם זאת מלווה אירועים ושמחות בנגינת גיטרה מעל 20 שנה! עם הזמן רכש את המיומנות "לחוש" נכון את האורחים, ולהתאים לאווירה הייחודית של כל אירוע את הסגנון והשירים המתאימים ביותר, מתוך רפרטואר מגוון ואיכותי של קטעי נגינה.

מוזמנים ליצור עימי קשר באימייל או להשאיר מספר טלפון, ואחזור אליכם בהקדם האפשרי. לחצו לצפיה בוידאו עכשיו          

 

 

אז אתם מעוניינים בנגן גיטרה לאירוע הפרטי שלכם.

מדוע שתבחרו בחגי רחביה?


1. מקוריות ויחודיות
בזכות הרפרטואר הייחודי והמרגש שלי (מיטב הקלאסיקות הישראליות והלועזיות,מוסיקה ספרדית,מוסיקה ברזילאית,דרום אמריקאית,קלאסית,ועוד....), בזכות הסאונד המלטף של הגיטרה, האירוע שלכם יהיה מרגש ושונה מרוב האירועים הרגילים, בהם אין הרכב מוסיקלי שמנגן "Live"על הבמה נוכחותי שוברת את הדפוסים המקובלים של אורחים שבאים לאכול, וברקע מתנגנת מוסיקת רקע של דיסקים שלא תמיד מתאימים לכולם!


2. חיבור עם האורחים
אני מתקשר עם האורחים תוך כדי האירוע ומתאים את הסגנון המוסיקלי על פי גילאים ואווירה.  כמו כן נענה לבקשות מיוחדות וספונטניות של האורחים.

 

3.הגברה
אדאג לכל מה שקשור לסאונד והגברה באירוע שלכם! (כולל השמעת מוסיקה במקרה הצורך).

לחצו לצפיה בוידאו עכשיו                                                                              

דלג לתוכן